732-789-620

|

577-077-898

|

biuro@meblot.pl

|
Kontakt
Narożnik w kształcie litery U - Gdzie kupić wytrzymały i tani? 1
Narożnik w kształcie litery U - Gdzie kupić wytrzymały i tani?

Poszukujesz narożnika w kształcie litery U? Gdzie go kupić, jak wybrać odpowiedni? Czym powinieneś się kierować przy jego zakupie? 

Narożnik rodzinny:

Narożnik to bez wątpienia miejsce, w którym w ciągu dnia spędzamy najwięcej czasu( podczas odpoczynku). Często służy nam również jako miejsce przeznaczone do snu. Poszukując idealnego wyboru, w przypadku gdy posiadamy rodzinę warto oczywiście zwrócić uwagę na jego rozmiar. Czego więc nam potrzeba?

-wytrzymałości

-obszerności

-odpowiedniej tkaniny

-funkcjonalności

Te 4 podpunkty powinny stanowić podparcie dla twojego wyboru!

 

Narożnik w kształcie U

 

Numer jeden - Wytrzymały narożnik

Rozpoczynając wstępem skupmy się na jego wytrzymałości. Mianowicie w przypadku gdy posiadamy dzieci nie trudno o jego uszkodzenie. Warto więc uzbroić narożnik w jak najlepsze komponenty. Powinniśmy tu skupić się na jakości samego wykonania - z czego narożnik jest skonstruowany - czy jest to zwykła płyta, jakiej grubości  i jaki materac pokrywa sam narożnik. Kolejnym aspektem są dodatki typu półka w boczku narożnika - warto zapytać producenta z jakiego materiału jest ona wykonana. Czy jest to drewno, czy może jakiś zamienny komponent. 

Wybierając materac jeśli zależy nam na wygodzie należy wystrzegać się pianki. Prawdą jest, że czasami producent może zastosować jak najwyższe komponenty jak to jest i u nas. Jednakże często na rynku można znaleźć tanie materiały, które po czasie ulegną zniszczeniu - wcześniej niż zakładaliśmy. Dobrym wyborem będzie zastosowanie materacu bonellowego - opierającego się na sprężynach, lub materaca kieszeniowego( jego funkcjonowanie można opisać jako opakowanie dla każdej sprężyny w materiał, który zwiększa ich wytrzymałość oraz funkcjonalność)

 

Numer 2 - Obszerność

Narożnik w kształcie litery U zapewnia nam możliwość patrzenia się w swoim kierunku podczas użytkowania przez parę osób. Dzięki czemu stanowi idealne miejsce do spotkań towarzyskich. Sporo miejsca w środku umożliwia wstawienie stołu, ławy bądź innego mebla, który dołoży kolejnej cegiełki dla funkcjonalności tego narożnika.

Jest to idealna forma dla większej ilości osób, która będzie korzystać z tego wypoczynku.

 

Poniższy narożnik: (kliknij tutaj i przejdź)Narożnik w kształcie litery U

 

 Numer 3 - Narożnik tapicerowany (odpowiednia tkanina)

 

Ten podpunkt stanowi bardzo ważną sprawę, podporę całej trwałości narożnika. Należy skupić się aby wybrana tkanina była dostosowana do naszego użytkowania. Jak sprawdzić czy tkanina jest odpowiednia? Zapytaj producenta o test martiandale - mówi on ile cykli wykonała maszyna testująca do momentu pierwszych uszkodzeń.

Warto też zwrócić uwagę na hydrofobię danej tkaniny - jeśli prowadzimy codzienny tryb życia przy narożniku, czyli korzystamy z niego podczas obiadu, czy często mamy znajomych, lub nasze dzieci często go użytkują warto się uzbroić w ową tkaninę. Hydrofobowa tkanina cechuje się odpornością na wodę i inne plamy. Substancja płynna skrapla się i nie wchłania w głąb materiału.

 

Numer 4 - Narożnik funkcjonalny

Wygoda, wytrzymałość to nie wszystko. Oczywiście jednej osobie te dwa czynniki mogą wystarczyć przed zakupem narożnika, jednakże w przypadku gdy zależy nam na funkcjonalności warto sprawdzić czy narożnik zawiera funkcję spania - jeśli tak to na jakim materacu, jeśli jest pianka to jakiej grubości? o to wszystko trzeba zapytać sprzedawcę aby mieć szerszy obraz narożnika.

Funkcjonalność zapewniają również wszelkiego rodzaju dodatki - u nas możesz zakupić półkę hydrauliczną, która może być zastosowana podczas korzystania z laptopa, a obok niej wysuwany panel z gniazdami 230V 3x i 2x USB, dzięki czemu narożnik służy jako wygodny home-office

 

Link do narożnika - (kliknij tutaj aby przejść)

Duży narożnik w kształcie litery

Podsumowując 

 

Narożnik w kształcie litery U to bardzo dobry wybór jako miejsce do spotkań towarzyskich. Warto wybrać obszerną wersję aby mógł zwiększyć swoją funkcjonalność. Warto zadbać o jego wytrzymałość konstrukcyjną jak i tkaninę. Wszelkiego rodzaju komponenty dodatkowe powinny upiększyć twój narożnik a nie być domieszką tandetnych gadżetów. Zapraszamy cię na www.meblot.pl - tu znajdziesz wszystko trwałe, eleganckie i przede wszystkim z nutą elegancji.

Komentarze do wpisu (1)

7 sierpnia 2020

Dobry wpis, ja poszłam tropem dobrej tkaniny bo mam trójkę rozrabiaków haha. Macie naprawdę super narożniki wzięłam nie co mniejszy ale myślę że będzie dobrze się sprawował

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl