732-789-620

|

577-077-898

|

biuro@meblot.pl

|
Kontakt
Czarne Ściany - Kiedy Można Pomalować i Jakie Meble Wybrać 2

Czarna Ścianie - Kiedy Można Pomalować i Jakie Meble Wybrać.

Jeszcze jakiś czas temu malowanie ścian na czarno było nie do pomyślenia i tylko nieliczni byli na tyle odważni, aby to zrobić. Okazało się jednak, że czarny kolor na ścianach daje niesamowity efekt, ale trzeba wiedzieć jaki odcień czerni wybrać, którą ścianę w danym pokoju pomalować i do tego jakie dopasować meble. Wygląda na to, że w kolejnych latach jednym z trendów będą czarne ściany. W tym wpisie postaramy odpowiedzieć Wam na każde pytania dot. tego tematu.

Why Black Walls are an Interior Design Tool You Should Use | Apartment  Therapy

 

Kiedy pomalować ścianę na czarno?

Czerń potrafi być romantyczna, elegancka, profesjonalna. Wystarczy dobrać odpowiednie meble i dodatki. Czarne ściany pięknie pasują z białymi i siwymi dodatkami. Czerń-biel dzięki takiemu połączeniu pokój nabiera elegancji, stylowy wygląd, można dzięki odpowiedniem dodatkom dodać romantyzmu.

Czarno biały pokój

 

Światło

Jednym z najważniejszych aspektów jest światło w pokoju. Jeżeli pokój nie jest wystarczająco jasny, czarny kolor będzie go przytłaczał. Zamiast optycznego powiększenia pokoju pokój stanie się ciemny a przez to optycznie się pomniejszy. Stosuj wtedy jasne kolory i dodatkowo czarne dodatki i meble, ale nie za dużo czerni, bo pokój nie będzie ani elegancki ani przestronny. Wszystko musi być z umiarem.

Zakrycie uszkodzeń ściany

Jeżeli masz lekkie uszkodzenia na ścianie tj. małe dziurki to poprzez wypełnienie tych dziur czarną farbą będą one mniej widoczne, a nawet te uszkodzenia będą nadawały charakteru twojej ścianie.

Czarno biały salon

Którą ścianę pomalować?

Zawsze maluj największą, najdłuższą ścianę. Jeżeli jakaś ściana jest inna niż reszta ścian - wtedy pomaluj tą. Przykładem tutaj może być ta krzywa ściana. Dzięki takiemu zabiegowi powiększysz optycznie pokój.

Painted black shiplap in an edgy modern master suite

Dekoracyjne akcenty na czarnej ściany

Świecące dekoracje świetnie pasują w połączeniu z czarną ścianą. Dekoracje w stylu wiszącym, stojącym, ale też bezpośrednio na ścianie!

Modern Black Geometric Bedroom Feature wall

LED'y jako dodatki

Ledy jako dodatki na czarnej ścianę wyglądają niesamowicie!!! Podkreślają charakter, nadają wystrój dodają romantyzmu. Led'y mogą być umieszczone bezpośrednio na ścianie jak w poniższym przykładzie.

33 Purple Themed Bedrooms With Ideas, Tips & Accessories To Help You Design  Yours

Jednak jeżeli szukasz jeszcze większego romantyzmu możesz kupić łóżko z Ledami. Z takim połączeniem, każdy kto to zobaczy będzie zachwycony. Przykładem jest nasze Łóżko Mario Led zobaczcie sami na to połączenie. 

Łóżko

Komentarze do wpisu (2)

21 sierpnia 2021

Agakave Eqeeye uep.sozh.meblot.pl.rbh.ud http://slkjfdf.net/

21 sierpnia 2021

Okexuzure Oqamazu uiv.pjzu.meblot.pl.xbn.mx http://slkjfdf.net/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl